عضویت / ورود به سایت

 

مجموع خدمات

کینگ تور نامی معتبر درصنعت گردشگری ایران

 

این شرکت با سابقه  19  ساله مدیران خود همواره تلاش روزافزونی برای افزایش کیفیت برنامه های خود چه درسطح ملی و چه درسطح بین المللی  کرده است وهم اکنون مجری فعالیت های بیشماری دراین صنعت بزرگ میباشد از جمله:

 

1- اجرای تورهای یک روزه و چند روزه داخلی وخارجی

2- مجری مستقیم تورهای طبیعت وشهری وزیارتی

3- انجام خدمات ویزا کشورها و ویزای ایران

4- رزرو انواع هتل در ایران و سراسر دنیا

5- ارائه خدمات هوایی ( بلیت هواپیمای داخلی وخارجی)

6- ارائه خدمات ریلی ( بلیت قطارهای داخلی وخارجی)

  

 

آدرس : اتوبان شهید محلاتی ( آهنگ) بعداز تقاطع امام علی (ع) نبش خ شریفی پلاک 1

 


                                                                                      

 

 

 

                                         ( گردشگری)

 سیاحت یا توریسم به طور کلی به عنوان مسافرت تفریحی در نظر گرفته می‌شود. هر چند که در سال‌های اخیر شامل هرگونه مسافرتی می‌شود که شخص به واسطه آن از محیط کار یا زندگی خود خارج شود. به کسی که گردشگری می‌کند گردشگر، سیاح یا توریست گفته می‌شود.واژه گردشگر از زمانی پدید آمد که افراد طبقه متوسط اقدام به مسافرت کردن نمودند. از زمانی که مردم توانایی مالی بیشتری پیدا کردند و عمرشان طولانی‌تر شد، این امر ممکن شد.

 اغلب گردشگرها بیش از هر چیز به آب و هوا، فرهنگ یا طبیعت مقصد خود علاقمند هستند. گردشگری سازمان‌یافته امروزه یک صنعت بسیار مهم در تمام جهان است
.

                                            (تاریخچه)


 لغت گردشگری(tourism)از کلمه tour به معنای گشتن اخذ شده که ریشه در لغت لاتین turns به معنای دور زدن، رفت و برگشت بین مبدأ و مقصد و رخش دارد که از یونانی به اسپانیایی و فرانسه و در نهایت به انگلیسی راه یافته‌است.

 افراد ثروتمند معمولاً به اقصی نقاط جهان سفر می‌کنند تا شاهکارهای هنری را ببینند، زبان‌های جدید بیاموزند، با فرهنگ‌های جدید آشنا شوند و یا با غذاهای دیگر کشورها آشنا شوند.

 اصطلاحات «توریسم» و «توریست» اولین بار در سال ۱۹۳۷ توسط جامعه ملل مورد استفاده قرار گرفتند. گردشگری به سفر به خارج از کشور و با مدت زمان بیش از ۲۴ ساعت اطلاق می‌شود.

 

(جهانگردی در تمدن اسلامی )

 

 با دقت در سفرنامه هايى كه به جاى مانده به اين نتيجه مى رسيم كه آنچه از قرن نهم تا قرن چهاردهم میلادی وجود دارد, سياحت مسلمانان است به كشورهاى خاورميانه و خاور دور, مانند: ژاپن و آفريقا و اروپا. جهانگردان مسلمان گزارش سفر خويش را در كتابهاى جغرافيائى و يا در تحقيقات تاريخى و عقيدتى ارائه داده اند. و در اين دوران خبرى از رفت و آمد سياحان اروپايى و مردمان غرب مسيحى نيست. و گويا آنان هيچ گونه اى علاقه اى به گردشگرى نداشته اند. از قرن پانزدهم به بعد, بويژه در قرن هفدهم مى بينيم كه جريان گردشگرى به طور دقيق به عكس جريان يافته است. جهانگردان مهم را غربيان تشكيل مى دهند كه به سرزمينهاى شرق روى آورده و گزارشهاى گوناگونى از آداب, ميراث فرهنگى, شيوه هاى حكومتى, اجناس و محصولات شهرهاى اسلامى داده اند .